5 Yorumlar

 1. 1

  mustaf

  Geçen gün 8.450 tl çekim verdim 10 dakika sürmedi kuruşu kuruşuna ödediler. Helal olsun dıyorum başka bir şey demıyorum

  Yanıt
 2. 2

  mehmet

  Sitenin mobil versiyonu yavaş ancak para yatırma ve çekme işlerini çok hızlı hallediyolar. Bi de bir sorun olduğunda hemen arıyolar müşteri desteğindeki bayan arkadaşlar çok ilgililer.

  Yanıt
 3. 3

  mahmut

  Ben bu kadar hızlı para gönderen başka site görmedim abi… Helal olsun dıyorum sadece 3 dakıka lan 3 dakıkada 2500 tl yolladılar tek kalemde

  Yanıt
 4. 4

  Görkem

  Ben çok para kaptırdım, kapatıp gidenler mi dersin, paranın üstüne yatanları mı ararsın. Modabet 3 dakikada takır takır ödüyor helal olsun diyorum işlerini düzgünce yapıyorlar. Başka siteden oynamıyorum artık.

  Yanıt
 5. 5

  can

  modabete üye oldum olalı müşteri hizmetlerindeki bayan arkadaşların hertürlü problemime kısa sürede donus sağlamaları, para yatırma ve çekme islemlerindeki vurgulayarak soyledıklerı 5 dakika politikası gayet güzel. önceleri para yatırmayı dusuk miktarda sagladım sonra sonra arttırdım gayette dusuk yatırırken veya yuksek yatırırken tarafıma yapılan muamele hep aynı samimi ve güzeldi. hediye yollamaları bayramda seyranda aramalarıda çok hoş teşekkürler modabet ailesi.!

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir